• REJESTRACJA
  • +48 91 383 45 44
  • +48 509 600 964
  • Kontakt
  • gabinet@stomatologiawkamienicy.pl
  • Social media: Facebook
  • Lokalizacja
  • ul. Kościelna 39 A
  • 74-100 Gryfino (mapa)

O nas

O nas

Jesteśmy profesjonalnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem.
Zdrowy uśmiech naszych klientów to nasza pasja!


Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu szeroko pojętego leczenia stomatologicznego. Wykonywane przez nas zabiegi przeprowadzane są w oparciu o najnowocześniejsze metody, ceniąc jakość pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie i materiałach, co przekłada się na długotrwałe efekty leczenia naszych pacjentów. Podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie, dobierając leczenie do jego potrzeb i możliwości. Kompleksowość świadczonych usług zapewnia komfort pacjenta podczas całego procesu leczenia, które od początku do końca odbywa się w naszym gabinecie.


DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca z pacjentem to przede wszystkim pasja i wyzwanie. Każdy z naszych pacjentów jest traktowany indywidualnie, a leczenie, dzięki obszernej diagnostyce przeprowadzonej na miejscu, dobrane ściśle do jego potrzeb i wymagań. Lubimy swoją pracę! Piękny i zdrowy uśmiech naszych klientów to dla nas najlepsza nagroda.

JAKOŚĆ USŁUG

Wysoki poziom kwalifikacji i doświadczenie naszego personelu, ścisła współpraca lekarzy różnych specjalności, jak i wyposażenie naszego gabinetu w najnowszej generacji sprzęt i materiały – wszystko to gwarantuje naszym pacjentom najwyższy poziom świadczonych usług i długotrwałe efekty leczenia. W naszym gabinecie zadbamy o zdrowie pacjenta w przyjaznej atmosferze, bez bólu i lęku, a dzięki kompleksowej obsłudze wykonamy szereg badań dostosowując leczenie do jego potrzeb i preferencji.

ZADOWOLONY PACJENT

Zadowolony pacjent to uśmiechnięty pacjent – a nas cieszą zdrowe i piękne uśmiechy! Dlatego też, tym bardziej dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci byli w pełni zadowoleni z naszych usług. W estetycznych i przytulnych wnętrzach, w miłej atmosferze, zapewnimy kompleksowe leczenie we wszystkich dziedzinach stomatologii. Szeroka diagnostyka i kompleksowość usług zapewnia komfort przeprowadzenia leczenia od początku do końca w jednym miejscu. Indywidualne podejście do problemów naszych pacjentów oraz ich zadowolenie to nasz cel.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu